VASARIO 28 - KOVO 1 D. - Kvėpavimo savaitgalis "Kvėpavimas - vaistas nuo streso"

VASARIO 28 - KOVO 1 D. - Kvėpavimo savaitgalis "Kvėpavimas - vaistas nuo streso"

Všį "Kvėpavimo terapijos centras" pristato Kvėpavimo terapijos savaitgalis tema - "Kvėpavimas - vaistas nuo streso".

Ar ir Jums pažįstamas jausmas, kai dėl patiriamo streso pradeda skaudėti pečius arba „surakina“ sprandą? Ko gero, taip. O ar kada nors pagalvojote, jog nuo nemalonių streso sukeltų pojūčių išsivaduoti gali padėti toks paprastas dalykas kaip kvėpavimas?

Kaip kvėpavimas veikia žmogaus organizmą ir jo savijautą?
Kiekvienam suaugusio žmogaus įkvėpimui įtakos turi mintis, emocija, pergyvenimai, patyrimai, tiek vykstantys išorėje, tiek viduje. Įsivaizduokim, koks yra kvėpavimas, kai žmogaus nuolatos patiria stresą.. Žmogaus kūnas susispaudžia, tikėtina, kad krūtinės ląsta susispaudžia, pečiai įsitempia, šonkaulių apačia susispaudžia. Streso veikiamas žmogus neturi jėgų kažką keisti gyvenime, jaučiasi prislėgtas. Netaisyklingo kvėpavimo žala tampa emocinė, psichologinė, fizinė, o visuomenės mastu tai, kad žmogus negali išskleisti savo potencialo, reiškia, jog negali būti maksimaliai naudingas visuomenei ir šeimai.

Kokia kvėpavimo nauda žmogui?
Taisyklingo kvėpavimo nauda tokia, kad kai žmogus nurimsta, lygiau kvėpuoja, jis tampa sąmoningesnis, gyvenime veikia savo intelekto vedamas, o ne emocijų. Kai išmokstame taisyklingai kvėpuoti, streso pilnoms situacijoms atėjus į mūsų gyvenimą, mes išliekame ramūs ir sąmoningi, todėl galime rasti sprendimus toje situacijoje. Sąmoningas kvėpavimas yra paprastas vaistas nuo streso.

DATA: Vasario 28 - Kovo 1 d.
VIETA: Žuvyčių sodyba www.zuvyciai.weebly.com

TVARKARAŠTIS:
Vasario 28 d. penktadienis
14.00 -15.00 val. - atvykimas, įsikūrimas
15.30 - 19.30 val. užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija).
19.30 - 20.30 val. - vakarienė
20.30 - 21.00 val. - dienos aptarimas

Vasario 29 d. šeštadienis
08.00 - 08.30 val. - meditacija
08.30 - 09.30 val. - pusryčiai
09.30 - 13.00 val. - užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija)
13.00 - 14.30 val. - pietūs, laisvas laikas savęs pažinimui
14.30 - 18.30 val. - užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija)
18.30 - 19.30 val. - vakarienė
19.30 - 20.30 val. - mantrų dainavimo vakaras

Kovo 1 d. sekmadienis
08.00 - 08.30 val. - meditacija
08.30 - 09.30 val. - pusryčiai
09.30 - 13.00 val. - užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija)
13.00 - 14.00 val. - pietūs
14.00 - 17.00 val. - užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija)
17.00 - atsisveikinimo meditacija, kelionė namo.

STOVYKLOS KAINA: 250 EUR.
Užsiregistravus ir sumokėjus 40 EUR avansą iki vasario 1 d. taikoma NUOLAIDA - 220 EUR.
Į kainą įskaičiuota: nakvynė, vegetarinis maitinimas 3 k. dienoje, seminaras.

GALIMA DALYVAUTI TIK SAVAITGALĮ, ŠEŠTADIENĮ-SEKMADIENĮ. KAINA - 200 EUR.

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:
Tel.. 8-678-28255
El.p.: info@kvepavimoterapija.lt

KIEKVIENO SEMINARO DALYVIO LAUKIA DOVANA - NEMOKAMA 3 mėn. narystė www.kvepavimoklubas.lt


Atvykus į seminarą Jūsų lauks dovana NEMOKAMA 3 mėn. narystė www.kvepavimoklubas.lt
www.kvepavimoklubas.lt - video biblioteka, kurios dalyviai neribotai naudojasi Dalios Beatos Kasmauskaitės praktinių kvėpavimo terapijos internetinių seminarų "Kvėpavimo terapijos valanda su Dalia Beata" įrašais. Taip klube rasite kitus įrašus: teminių Kvėpavimo terapijos seminarų ciklą "Moteris - tai upė", Kvėpavimo terapijos seminarų ištraukas, "Kvėpavimo valanda su Dalia Beata" seminarus, verstus rusų kalba, Įvairių Kvėpavimo pratimų įrašus, Vedinių patarimų su Dalia Beata įrašus įvairioms gyvenimo situacijoms spręsti. Tokiu būdu galima praktikuoti kvėpavimo terapiją savarankiškai, gaunant mokytojo vedimą.

Seminarą veda – Dalia Beata Kasmauskaitė. VšĮ "Kvėpavimo terapijos centras" įkūrėja ir vadovė, kvėpavimo terapijos mokytoja, nuo 2008-ųjų metų vedanti kvėpavimo terapijos seminarus Lietuvoje ir užsienyje. Ji pasižymi išskirtiniu unikaliu gebėjimu iš žmogaus kvėpavimo "nuskaityti" informaciją apie patį žmogų, įžvelgti jo giliausias būsenas. Dalios Beatos profesionalumas, didžiulė dvasios jėga ir ypatingo subtilumo gelmė pelnė tūkstančių seminarų dalyvių meilę ir pripažinimą. Kvėpavimo terapija yra vienareikšmiška Dalios Beatos gyvenimo misija. Individualios kvėpavimo terapijos konsultacijos suaugusiems, vaikams, sąmoningo kvėpavimo seminarai Lietuvoje ir užsienyje, įsteigta Kvėpavimo terapijos mokykla, kurioje rengiami kvėpavimo terapijos specialistai, organizuojamos piligriminės kelionės į Indiją, Tibetą, nesavanaudiška dvasinių knygų leidyba, maldos ir mantrų popietės, vedinės kultūros bei filosofijos studijos ir žinių perdavimas seminarų metu, internetiniai seminarai, įvairios socialinės akcijos bei kelionės - toli gražu dar ne visos Dalios Beatos Kasmauskaitės veiklos.

www.kvepavimoterapija.lt
Video kanalas: youtube.com/user/daliabeata