Dešimt dienų individualios praktikos su Dalia Beata Kasmauskaite nuotoliniu būdu

Dešimt dienų individualios praktikos su Dalia Beata Kasmauskaite nuotoliniu būdu

DEŠIMT ARBA PENKIOS DIENOS INDIVIDUALIOS PRAKTIKOS SU DALIA BEATA KASMAUSKAITE NUOTOLINIU BŪDU!

Siūlome jums naują, kompleksinį formatą:

Jūs turėsite 1,5 val. kasdienio nuotolinio asmeninio mokytojos Dalios Beatos Kasmauskaitės mokymo ir vedimo praktikuoti (išmokstant jo nuo nulio arba jį tobulinant) sąmoningą kvėpavimą, o taip pat betarpiško vedimo psichologinių ir emocinių problemų sprendime. Visi kvėpavimo pratimai ir vediniai patarimai bus pritaikyti ir skirti asmeniškai tik jums, remiantis taip pat ir jūsų asmeninio kvėpavimo stebėjimu!

Dešimt dienų arba penkios dienos kasdienio mokytojos vedimo - asmeninių Dalios Beatos patarimų ir kvėpavimo pratimų, skirtų, tik jums.

Kam tai skirta?- Kas norėtų praktikuoti, bet šiuo metu neturi žinių, jėgų, valios pradėti tą daryti savarankiškai;
- Kas norėtų "pajudėti" iš fiziologinės, psichologinės, emocinės būsenos, ar situacijos, kurioje jaučiasi įstrigęs;
- Kas nori suprasti, ko jam siekti gyvenime, ir kurioje sferoje imti ieškoti sėkmės.
- Norintiems ir galintiems girdėti;
- Tiems, kas pasiruošę priimti patarimus, vedimą, atlikti praktiką ir skiriamas mažas užduotis - namų darbus.

Konsultacijos vyks nuotoliniu būdu per skyoe, yra galimybė visas konsultacijas, pratimus, įrašyti į video.

Konsultacijas veda Dalia Beata Kasmauskaitė VšĮ "Kvėpavimo terapijos centras" įkūrėja ir vadovė, kvėpavimo terapijos mokytoja, nuo 2008-ųjų metų vedanti kvėpavimo terapijos seminarus Lietuvoje ir užsienyje. Ji pasižymi išskirtiniu unikaliu gebėjimu iš žmogaus kvėpavimo "nuskaityti" informaciją apie patį žmogų, įžvelgti jo giliausias būsenas. Dalios Beatos profesionalumas, didžiulė dvasios jėga ir ypatingo subtilumo gelmė pelnė tūkstančių seminarų dalyvių meilę ir pripažinimą. Kvėpavimo terapija yra vienareikšmiška Dalios Beatos gyvenimo misija. Individualios kvėpavimo terapijos konsultacijos suaugusiems, vaikams, sąmoningo kvėpavimo seminarai Lietuvoje ir užsienyje, įsteigta Kvėpavimo terapijos mokykla, kurioje rengiami kvėpavimo terapijos specialistai, organizuojamos piligriminės kelionės į Indiją, Tibetą, nesavanaudiška dvasinių knygų leidyba, maldos ir mantrų popietės, vedinės kultūros bei filosofijos studijos ir žinių perdavimas seminarų metu, internetiniai seminarai, įvairios socialinės akcijos bei kelionės - toli gražu dar ne visos Dalios Beatos Kasmauskaitės veiklos.


KAINA - dešimties dienų konsultacijų ciklas 399 EUR / asmeniui, penkių konsultacijų ciklas 255 EUR / asmeniui

Žmonių patirtys po šių kvėpavimo sesijų ciklo:

"Pirmuose 5- uose užsiėmimuose įvyko mano fizinio kūno apsivalymas.: įvairių susikaupusių įtampų pasišalinimas, ledu virtusio abejingumo tirpdymas, atskirų kūno dalių pajautimas, širdies atsivėrimas.Kvėpuojant išplėstiniu kvėpavimu, pajaučiau, kaip energija ėmė tekėti harmoningai per abu smegenų pusrutulius. Po 5 užsiėmimų:
• Pradėjau pastebėti savo minčių srautus, kokią dalį dėmesio sudaro nereikšmingos mintys.
• Pagilėjo jautrumas aplinkai ir žmonėms. Kvėpuojant krūtine, pradėjau geriau atpažinti kylančius jausmus.
• Vietoje 3-4 puodukų per dieną kavos , dabar geriu tik vieną.
• Pradėjau valgyti daug vaisių.
• Labai pagerėjo miego kokybė.
• Kvėpavimo metu galiu tyrinėti įtampas kūne.
5-10 kvėpavimo sesijų patirtis.Po patirtų pokyčių fiziniame kūne, sekė kur kas gilesni pokyčiai emociniame-psichologiniame lygmenyje. Kartais labai norėjosi sužinoti , kas manyje dar liko, o kartais ir baugino mano vidinis turinys. Pamačiau savo ,, juoda- balta „ puses. Buvau užlieta šiltų jausmų, vaizdiniai pakylėjo į šviesą, į meilę, į gėrį. Šilko švelnumas tarsi plazdėjo manyje, pakylėdamas į nuostabią būseną. Pastebėjau pokyčius:
• Pasidariau atlaidesnė mane supantiems žmonėms.
• Dingo noras ginčytis ir įrodinėti savo ,,tiesas“.
• Sumažėjo kontrolės jausmas namiškiams.
• Sumažėjo nerimas dėl darbo , būties.Didysis apsivalymas įvyko 8-tą užsiėmimą. Išsijudino ir pakilo į paviršių didžiosios nuoskaudos, įtampos, užrakintos emocijos. Vakare, sekančios kvėpavimo sesijos metu , lyg jūros vanduo , bangos nuplovė dar kartą visą kūną ir buvo gera gera.
Paskutinis 10-tas užsiėmimas parodė, kaip galima gyvenant automatiniu režimu, netinkamai sureaguoti į pyktį , aplinkybes, mintis. Man tai buvo netikėta ir akivaizdu.Tai buvo gailestingumo aplinkiniams ugdymo pamoka, kurią reikia įvaldyti keliant sąmoningumą. Suvokimai ir pamokymai pasibaigus kursui:
• Kad šeimos nariai ir kiti žmonės pajaustų tikrą mano rūpestį jais, o ne kontrolę.
• Pajaučiau, kaip mes žmonės esame susieti nematomais saitais ir kaip tai veikia mus abipusiai.
• Gyvenimas nesusideda iš ,,juoda- balta“ tarp jų yra daug gražių spalvų, tik jas reikia pastebėti.
• Mane supantys žmonės yra mano atspindys.
• Mano ,,vidinio katilo“ turinys priklauso tik nuo manęs pačios ir reikia prisiimti atsakomybę už tai.
• Dažniau kreiptis į dangiškuosius pagalbininkus, kurie gali duoti patarimą per įvairius ženklus. Nepamiršti padėkoti.
• Kvėpavimas - tarsi prožektorius, kuris gali apšviesti tamsiausias vietas.
• Prisiimti atsakomybę už kvėpavimo eigą ir rezultatą.
P. S. Čia ne viskas parašyta, kai ko negalima išreikšti žodžiais. Dėkoju mielai Mokytojai Daliai Beatai už skirtą laiką man." /Monika/
---
"Dalios Beatos 10 sesijų ciklas buvo turtingas visom prasmėm. Nemėgau kvėpavimo terapijų, viduje jaučiau joms pasipriešinimą ir atstūmimą. Kol nusprendžiau vieną kartą pažiūrėti ko gi aš taip vengiu. Išminties kupini pokalbiai puikiai derėjo su kvėpavimo sesijomis. Iš pradžių ašaros bėgo upeliais (jau seniai nebuvau pravirkusi), vėliau būsenos keitė viena kitą, nuo ramybės ir atsipalaidavimo iki mistinių patirčių, kai sielą užliedavo besąlyginės meilės ir vienio jausmas. Gavau įrankius tolimesnėm kasdienėm praktikom. Skamba ir skambės Beatos žodžiai " kvėpuokite, kad ir gerai jaučiatės, kvėpuokite". Kaip ir gyvenime, kai labai gera, sustojame ir pamirštame, kad vis tiek turime judėti tolyn, nes tik judėjime yra gyvybė ir tėkmė. Be galo esu dėkinga sau, kad ryžausi žengti ten, kur, atrodo, nemačiau prasmės, be galo dėkinga Daliai Beatai už skleidžiamą tikėjimą ir išmintį. Kvėpuokime!!!"
---
"Kreipiausi dėl padidėjusio nerimo ir baimės, pati nesugebėjau nuraminti nei kūno, nei minčių. Jau per pirmą seansą pavyko nusiraminti ir atsipalaiduoti. Lyg replės kokios, kurios laikė suspaudusios visą kūną, būtų atlaisvėjusios ir taip lengvai ir giliai galėjau įkvėpti. Kūnas tarsi lengvėjo, laisvėjo, plėtėsi, užliejo šviesa, apėmė džiugesys ir dėkingumas."
---
"Esu labai dėkinga už Jūsų pamokas, kurias gaudavau kiekvieno susitikimo (nors ir nuotoliniu būdu) dėka.
Iš tiesų yra sunku žodžiais apsakyti tuos potyrius ir jausmus, kurie kilo kiekvieno užsiėmimo metu, brendo, augo ir pasiekdavo kažkokį lygį, kurio negaliu pavadinti kitaip kaip dvasinės kelionės pradžia. Kita vertus, žodžiai reikalingi tam, kad visa ką patyriau turėtų išliekamąją vertę. Todėl kasdien užsirašydavau Jūsų išsakomas mintis, po to jas dar persirašydavau į užrašų knygutę. Dabar versdama lapus dar kartą išgyvenu kiekvieną susitikimą. Ką gavau, ką išmokau šios kelionės metu?
- Nežinojau, kad kvėpavimas gali turėti kvapus ir spalvas. Kvėpavimo sesijų metu Jūsų vedimas, taiklios pastabos leido įkvepiant pajusti ir metalo kvapą, ir salstėjusio pavasario vėjo ir jūros bangos kvapą, leido pamatyti šviesą užmerktomis akimis.
- Nemokėjau pamatyti savo trūkumų, netobulumų. Ir Jūs labai švelniai stumtelėdama kas kartą parodėte tas vietas, kurios iš tikrųjų skauda – išdidumas, susireikšminimas, „visažinystė“, nepagarba kitam, nuolankumo trūkumas.
- Besimokydama pasimečiau ir sutrikau, ir negebėjau suprasti ką jaučiu, kodėl esu sutrikusi. Jūs pažinote mano būseną, nuskaitėte mano emocijas ir tuoj pat padėjote man susivokti, nebeklaidžioti, pasijusti tvirtai. Beje, tą padarėte gana griežtai ir su didžiuliu švelnumu. Dabar tikrai žinau, kad toliau tęsiu šį kelią.
- Supratau, kad manęs laukia ilgas ėjimas ir noriu eiti toliau, noriu išmokti savo pamokas.
Bevartydama, radau pastabas, kurias buvau pasižymėjusi po vienos iš Jūsų vestų sesijų. Tos dienos mintys pakankamai gerai atspindi mano kasdienius potyrius, todėl dalinuosi.
Kvėpavimo su Dalia Beata sesijos metu gebėjau iškvėpti lengvai („būkit ne akmenuku, būkit tuo, kuris paleidžia akmenuką“). Tai didelis postūmis, matyt mano įtampos slūgsta ir viduje nebėra tiek skausmo. Sesijos metu mačiau baltą spalvą. Ne, iš tiesų mačiau baltą save pačią. Buvau gulbė, o gal balta garvė, o gal žuvėdra – visiškai nesvarbu. Aš tiesiog galėjau skristi, skristi ne mintimis, o jausmu. Buvau baltas lengvai plasnojantis paukštis. Artėjant sesijos pabaigai ėmė kvėpuoti visas mano stuburas, ne tik liemuo ar korpusas. Kiekvieno įkvėpimo metu jutau kylančią bangą, atrodė, kad ji mane kelia, o iškvėpimo metu stuburas iškvėpdavo slankstelis po slankstelio. Tai buvo neapsakomai malonus pojūtis. Jaučiausi švari, balta, lanksti. Norėjau šypsotis, džiaugtis. Išgirdus Dalios balsą jaučiau meilę ir dėkingumą jai ir visiems, taip buvo gera ir tikra, jaučiuosi tiesiog laiminga ir gal kiek sutrikusi, kad taip giliai išgyvenu gerumo ir lengvumo pojūtį.”