KVĖPAVIMO SESIJOS sodyboje "Šventvietė"

KVĖPAVIMO SESIJOS sodyboje "Šventvietė"

Šiltuoju metų sezono metu kviečiame dalyvauti Dalios Beatos sodyboje "Šventvietė" vykstančiose Kvėpavimo sesijoje, kurias veda Dalia Beata Kasmauskitė.

Kviečiame Kvėpavimo seminarams į skaidriu tentu uždengtą paviljoną, pro kur kvėpuojant matomi du ąžuolai, augantys visai šalia, kiti medžiai ir dangus. Kaip parodė patirtis, Kvėpavimas šioje erdvėje duoda nuostabiausias patirtis!

Dalios Beatos sodyba "Šventvietė" - tai Dalios Beatos Kasmauskaitės sodyba.

Pagal savo energetiką tai tarsi dvasinės šventės vieta - labai gražioje vietoje šalia Trakų, dauboje prie dviejų ąžuolų pastatytas 100 kv. m. paviljonas su Aukuru jo viduryje, kuriame vyksta įvairūs renginiai: kvėpavimo seminarai, ugnies ceremonijos, mantrų dainavimai, kt. Paviljonas stovi dauboje šalia dviejų ąžuolų, labai jaukioje ir gera energija spinduliuojančioje vietoje.

Tai unikali vieta savo energetika ir padėtimi. Nuo sklypo šviečia Trakų bažnyčios bokštai, iki horizonto atsiveria Trakų pušyno panorama. Puiki vieta vesti bet kurį dvasinės praktikos renginį.

"Šventvietės" pavėsinė turi skaidrų stogą ir sienas, todėl kvėpavimo sesijos galimos vos atšilus orams, viduje tampa maloniai šilta jau anksti pavasarį. O vasarą yra maloniai vėsu dėl ąžuolų lapijos viršuje.

***

***

Jeigu Jus domina sodybos nuoma renginiams - rašykit el.p. info@kvepavimoterapija.lt

  

  

  

  

Dalios Beatos Kasmauskaitės sodyba "Šventvietė".