JAGJA - apvalančios ugnies ceremonijos sodyboje "Šventvietė"

JAGJA - apvalančios ugnies ceremonijos sodyboje "Šventvietė"

Jagja (ugnies ritualas) – tai pagal senovines sakralias tradicijas vedama ugnies ceremonija, dar vadinama apsivalymo ritualu. Tai tarsi apsivalymas, dvasiniame, fiziniame ir psichiniame lygmenyje, kuris vyksta priešais šventą ugnį, aukojant ugniai grūdų mišinį prie sakralaus aukuro.

Arti - ritualas, kurio metu dievybėms aukojama ugnis ir dainuojamos šlovinančios dievybę giesmės. Arti žodis yra kilęs iš sanskrito žodžio ārātrika, kuris reiškia tai, kas pašalina rātrī, tamsą.

Jagjas veda Dalia Beata Kasmauskaitė.

Jagjos vyksta Dalios Beatos sodyboje "Šventvietė" -  tai Dalios Beatos Kasmauskaitės sodyba. Pagal savo energetiką tai tarsi dvasinės šventės vieta - labai gražioje vietoje šalia Trakų, dauboje prie dviejų ąžuolų pastatytas beveik 100 kv. m. paviljonas su Aukuru jo viduryje, kuriame vyksta įvairūs renginiai. Paviljonas stovi dauboje šalia dviejų ąžuolų, labai jaukioje ir gera energija spinduliuojančioje vietoje. Tai unikali vieta savo energetika ir padėtimi. Nuo sklypo šviečia Trakų bažnyčios bokštai, iki horizonto atsiveria Trakų pušyno panorama. Puiki vieta vesti bet kurį dvasinės praktikos renginį. 

   

  

  

  

Akimirkos iš sodyboje "Šventvietė" vykstančių ugnies ceremonijų.