Kokios charakterio savybės atsakingos už ilgą gyvenimą?

Kokios charakterio savybės atsakingos už ilgą gyvenimą?

2018 m. spalio mėn. 12 d.

Vakar Ajurvedinėje klinikoje klausiau paskaitą apie Ajurvedos mokslą.

Papasakosiu jos ištrauką. Organizme yra taip vadinamos ląstelės “žudikės”, kurios saugo žmogaus organizmą nuo įvairių bakterijų ir kitų organizmo priešų, nužudydamos tas “svetimas” ląsteles. Bet, pasirodo, dar yra ir ląstelės, kurios atsakingos už tai, kad laiku sustabdytų ląsteles “žudikes”, kad pastarosios nepradėtų naikinti reikalingų savo organizmo ląstelių.

Tos ląstelės, kurios laiku “sustabdo” ląsteles “žudikes”, yra vadinamos “tolerancijos” ląstelėmis. Ir Ajurvedos mokslas sako, kad kuomet žmogus savo charakteryje tampa labai nepakantus kitiems, pas jį nyksta tos vadinamos tolerancijos ląstelės.

Išvada tokia, kad jei nori ilgai gyventi, neteisk kitų.

Vedinės Žinios sako, kad yra charakterio savybės, atsakingos už ilgą gyvenimą. Viena jų - nekonfliktuoti su kitais, nes tai ilgina gyvenimą.

Būtent Ajurvedos mokslas išaiškina tai organizmo ir ląstelių lygmenyje.

Kvėpavimo terapija čia irgi labai padeda - Kvėpavimo praktikos metu žmogus atsiverdamas ima plačiau suvokti pasaulį, kitus žmones, jo sąmonės fokusas persikelia iš “aš, man, mano” į tai, ką jis savo gyvenimu neša kitiems. Savaime mažėja ir nyksta noras konfliktuoti, o tai pasirodo, tiesiogiai ilgina gyvenimą.

www.kvepavimoklubas.lt