Apie pokyčius asmeniniame augime

Apie pokyčius asmeniniame augime

2018 m. rugsėjo 28 d.

Kuomet Jūs realiai pradedate vystytis, jus ima aktyviai pulti ir traukti visi aplinkiniai atgal.

Pradžioje tai dažniausiai būna pašaipos, o vėliau tylus erzinimas.. To pasekoje prasideda aktyvi kritika ir sąmoningas sabotažas.

Kaip pasakoja R. istorija "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra" - iš pradžių jus kapoja, po to jumis seka.

Iš pradžių Jus kritikuoja už tam tikrą idiotišką užsiėmimą, o po to prašo jūsų paskolinti pinigų.

Jūsų aplinka atsikvošės jau po visko, bet tikras pripažinimas niekada neateis avansu.

Jeigu jūs ir toliau gyvenate tokį patį gyvenimą kaip anksčiau, t. y. tokį kaip jūsų kolegos, kaimynai, draugai, tėvai - jūs prarandate savo laiką ir negaunate asmeninio progreso, jūs vis dar esate savo ankstesnėje komforto zonoje nesvarbu į kokius seminarus bevaikščiotumėte.

Nėra išleista tokio įstatymo, kad asmeninis augimas ir vystymasis turi privesti prie skyrybų ar tėvų šauksmų, bet nepamirškite, jog jums prireiks iš naujo "susitarti" su visais ir gyventi naujai.

Jeigu jūsų asmeninis treneris / psichologas siūlo užsiimti kažkuo kas jums malonu ir įprasta, tam, kad jums nereikėtų dėl to patirti įtampos - tai požymis, kad jūs veltui leidžiate savo laiką ir pinigus.

Visa esmė tame, kad jūsų įpročiai ir komfortas (žiūrint iš smegenų pusės) pritaikyti palaikyti balansą čia ir dabar. Todėl kokie jūsų įpročiai, toks ir intelektas, vyras, žmonas, pinigai, sveikata ir t.t. 

/P.Andreev/.