Gyvos ir nuotolinės asmeninės Kvėpavimo sesijos su Dalia Beata Kasmauskaite

Gyvos ir nuotolinės asmeninės Kvėpavimo sesijos su Dalia Beata Kasmauskaite

INDIVIDUALIOS KVĖPAVIMO SESIJOS SU DALIA BEATA GYVAI

Individualios kvėpavimo sesijos su Dalia Beata sutartu laiku gyvai. Trukmė iki 2 val., kaina - 150 EUR.

NUOTOLINĖS ASMENINĖS KVĖPAVIMO SESIJOS INTERNETU SU DALIA BEATA!

Nuotolinė asmeninė kvėpavimo sesija - video skambučio metu mokytojai asmeniškai demonstruojant, o taip pat komentuojant ir kreipiant reikiama linkme žmogaus patį kvėpavimo procesą, žmogus kvėpuoja jam nurodomu būdu, taip patirdamas vis gilesnį atsipalaidavimą, emocinių ir psichologinių blokų paleidimą.

Kvėpuojama sėdint, būtina kamera.

Kvėpavimo konsultacija vyks, naudojant žmogaus kasdienio kvėpavimo stebėjimą, kaip žinių ir informacijos šaltinį apie patį žmogų. “Kvėpavimas man senokai tapo informacijos tiltu tarp žmogaus ir jo Sielos. Paklausius įprasto žmogui kvėpavimo kelias minutes, galima sužinoti kodėl žmogus taip gyvena ir kaip gyvena. Taip pat galima sužinoti įvairių situacijų priežastis. Žmogaus kvėpavimas - durys į kitus išmatavimus, kuriuose yra atsakymai į visus ar daugelį klausimų.”

Sesijos vyksta naudojant "Skype" arba kitą online platformą. Kvėpuojama sėdint, būtina kamera.

Šios kvėpavimo konsultacijos metu yra parenkami individualūs kvėpavimo pratimai, atitinkantys žmogų ir situaciją, kad atpalaiduoti įtampas įvairiuose žmogaus kūno - proto sistemos sluoksniuose. Žmogaus kvėpavimas - jeigu jį tinkamai nukreipiame, jis gali šias gilumines įtampas atpalaiduoti, išvalyti, išplauti, nes kvėpavimas pasiekia žmogų labai giliai ir iškart.

Sesijos vyksta sutartu laiku.

Konsultacijos trukmė 1,5 val., kaina - 75 EUR.

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA EL.P.: info@kvepavimoterapija.lt