GEGUŽĖS 28 - 30 D. - Kvėpavimo stovykla "Kvėpavimas - vaistas nuo streso"

GEGUŽĖS 28 - 30 D. - Kvėpavimo stovykla "Kvėpavimas - vaistas nuo streso"

Všį "Kvėpavimo terapijos centras" pristato Kvėpavimo terapijos stovyklą tema - "Kvėpavimas - vaistas nuo streso".
Dėmesio - seminaras vyks labai gera energetika pasižyminčioje vietoje, o kvėpavimo sesijos vyks prie gyvos ugnies, šalia sakralaus aukuro Dalios Beatos sodyboje "Šventvietė". Tiesiog būnant, o juo labiau kvėpuojant prie ugnies vyksta gilus apsivalymas.
Sodyba "Šventvietė" pasižymi ypatinga, gilios dvasinės ramybės pilna energetika. Daugelis, kas dalyvavo kvėpavimo sesijose šioje nuostabioje vietoje, kalba apie ypatingus potyrius. Tačiau šį kartą kvėpavimo sesijos vyks dar ir prie gyvos ugnies. Tokiu būdu vyks apsivalymas iš karto dviem stichijomis - ugnimi ir kvėpavimu.
Ar ir Jums pažįstamas jausmas, kai dėl patiriamo streso pradeda skaudėti pečius arba „surakina“ sprandą? Ko gero, taip. O ar kada nors pagalvojote, jog nuo nemalonių streso sukeltų pojūčių išsivaduoti gali padėti toks paprastas dalykas kaip kvėpavimas? Įsivaizduokim, koks yra kvėpavimas, kai žmogaus nuolatos patiria stresą. Žmogaus kūnas susispaudžia, tikėtina, kad krūtinės ląsta susispaudžia, pečiai įsitempia, šonkaulių apačia susispaudžia. Netaisyklingo kvėpavimo žala tampa emocinė, psichologinė, fizinė.
Kokia sąmoningo kvėpavimo nauda žmogui ? Sąmoningo kvėpavimo metu, kuomet kvėpuojama vientisu nesustojančiu kvėpavimu, yra patiriamas visuminis atsipalaidavimas, paleidžiamos giluminės įtampos, atsipalaiduoja kūnas ir psichika. Po praktikos žmogus jaučia didelį palengvėjimą, tarsi sunkios naštos nusimetimą nuo kūno ir nuo psichikos, tai išsivadavimo, išsilaisvinimo iš sunkumų jausmas.
Data: Gegužės 28 - 30 d.
TVARKARAŠTIS:
Gegužės 28d. penktadienis
16.00 -16.30 val. - atvykimas
16.30 - 19.30 val. užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija, aptarimas).
19.30 val. - vakarienė
Gegužės 29d. šeštadienis
08.00 - 09.00 val. - pusryčiai
09.00 - 13.00 val. - užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija)
13.00 - 14.30 val. - pietūs, laisvas laikas savęs pažinimui
14.30 - 18.30 val. - užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija)
18.30 - 19.30 val. - vakarienė
19.30 - 20.30 val. - mantrų dainavimo vakaras
Gegužės 30d. sekmadienis
08.00 - 09.00 val. - pusryčiai
09.00 - 13.00 val. - užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija)
13.00 - 14.30 val. - pietūs
14.00 - 17.00 val. - užsiėmimas (paskaita ir kvėpavimo sesija)
17.00 - atsisveikinimo meditacija, kelionė namo.

STOVYKLOS KAINA: 255 EUR.
Į kainą įskaičiuota: nakvynė, vegetarinis maitinimas 3k. dienoje, seminaras.
Galima dalyvauti tik šeštadieni-sekmadienį, kaina - 235 EUR.
Visi užsiėmimai vyks sodyboje "Šventvietė", nakvynė bus kitoje sodyboje netoliese.

Informacija ir registracija:
Tel.. 8-678-28255
El.p.: info@kvepavimoterapija.lt

Seminarą veda – Dalia Beata Kasmauskaitė,
VšĮ "Kvėpavimo terapijos centras" įkūrėja ir vadovė, kvėpavimo terapijos mokytoja, nuo 2008-ųjų metų vedanti kvėpavimo terapijos seminarus Lietuvoje ir užsienyje. Ji pasižymi išskirtiniu unikaliu gebėjimu iš žmogaus kvėpavimo "nuskaityti" informaciją apie patį žmogų, įžvelgti jo giliausias būsenas. Dalios Beatos profesionalumas, didžiulė dvasios jėga ir ypatingo subtilumo gelmė pelnė tūkstančių seminarų dalyvių meilę ir pripažinimą. Kvėpavimo terapija yra vienareikšmiška Dalios Beatos gyvenimo misija. Individualios kvėpavimo terapijos konsultacijos suaugusiems, vaikams, sąmoningo kvėpavimo seminarai Lietuvoje ir užsienyje, įsteigta Kvėpavimo terapijos mokykla, kurioje rengiami kvėpavimo terapijos specialistai, organizuojamos piligriminės kelionės į Indiją, Tibetą, nesavanaudiška dvasinių knygų leidyba, maldos ir mantrų popietės, vedinės kultūros bei filosofijos studijos ir žinių perdavimas seminarų metu, internetiniai seminarai, įvairios socialinės akcijos bei kelionės - toli gražu dar ne visos Dalios Beatos Kasmauskaitės veiklos.
www.kvepavimoterapija.lt
Video kanalas: youtube.com/user/daliabeata