BALANDŽIO 17-19 D. - Kvėpavimo savaitgalis Palangoje ant jūros kranto su Dalia Beata!

BALANDŽIO 17-19 D. - Kvėpavimo savaitgalis Palangoje ant jūros kranto su Dalia Beata!

Všį "Kvėpavimo terapijos centras" pristato Kvėpavimo terapijos savaitgalį tema - "Kvėpavimas - natūralus vaistas emociniam ir psichologiniam atsipalaidavimui".

Skirkite sau trijų dienų kokybiškas atostogas ant jūros kranto, pasinerdami į gilias Kvėpavimo praktikas, vedamas Dalios Beatos Kasmauskaitės !
Visa tai - komfortiškame viešbutyje, apsuptame pušų, prie pat jūros !
Gyvenimas - dviviečiuose kambariuose.
Galimybė naudotis viešbučio baseinu, pirtimis.
Pasivaikščiojimai pušyne, nemokamai dviračiai.

Diduma mūsų dažniausiai nesuvokiame, kas daro įtaką tam, kaip kvėpuojame ir, svarbiausia, kaip tai veikia mūsų fizinę, emocinę ir psichinę sveikatą. Kvėpavimą veikia mūsų mintys ir emocijos. Tarkim, jei žmogus yra geros nuotaikos, jis kvėpuoja daug laisviau, jo krūtinė, pečiai atpalaiduoti, o to, kas nuolat jaučia skausmą, apmaudą, kvėpavimas užspaustas, pečiai įtempti, sprandas surakintas, žandikauliai suveržti it replėmis.
Įtampos kūne padariniai – deguonies trūkumas vidaus organuose, kraujagyslių spazmai. Vidinė įtampa veikia sniego gniūžtės principu: ji didina negatyvias emocijas ir sukelia dar daugiau įtampos – taip atsiranda uždaras ratas. Negatyvios emocijos ir jausmai kuria nepasitikėjimą, žemą savivertę, agresiją, žmogus nesuvokia gyvenimo prasmės, jam viskas aplinkui pilka, tamsu – taip artėjama prie depresinės būsenos. Žmogus nori atsikratyti negatyvių minčių, emocijų, pamiršti nuoskaudas ir kartais supranta, kad apmaudas pirmiausia kenkia jam pačiam, bet neranda išeities, kaip tai pakeisti.

Kvėpavimo terapija – natūralus vaistas emociniam ir psichologiniam atsipalaidavimui. Tie, kas jos neišbandė, negali net įsivaizduoti, kad ši praktika tokia veiksminga.

Ką žmogus jaučia po kvėpavimo terapijos praktikos? Gilią vidinę ramybę, atsipalaidavimą, jį aplanko pozityvios mintys ir emocijos, o vidaus organai geriau aprūpinami deguonimi, dėl to labai pagerėja jų veikla. Žmogus tampa kitoks – nurimęs, pozityvus, gyvybingas, jis ne tik turi daug daugiau jėgų gyventi, bet, svarbiausia, jo gyvenimas tampa kokybiškesnis.

DATA: Balandžio 17-19 d.
VIETA: Viešbutis "Medūza", Kontininkų g. 9, Palanga.

Kaina 260 EUR. Užsiregistravus ir pervedus 70 EUR avansą iki kovo 31 d. taikoma nuolaida, stovykla kainuos - 240 EUR.

Į kainą įskaičiuota: kvėpavimo užsiėmimai, nakvynė (2 naktys), vakarienė penktadienį, trys maitinimai šeštadienį, pusryčiai sekmadienį, naudojimasis baseinais ir pirtimis penktadienį ir šeštadienį. 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:
Tel.. 8-678-28255
El.p.: info@kvepavimoterapija.lt

Seminarą veda – Dalia Beata Kasmauskaitė.
VšĮ "Kvėpavimo terapijos centras" įkūrėja ir vadovė, kvėpavimo terapijos mokytoja, nuo 2008-ųjų metų vedanti kvėpavimo terapijos seminarus Lietuvoje ir užsienyje. Ji pasižymi išskirtiniu unikaliu gebėjimu iš žmogaus kvėpavimo "nuskaityti" informaciją apie patį žmogų, įžvelgti jo giliausias būsenas. Dalios Beatos profesionalumas, didžiulė dvasios jėga ir ypatingo subtilumo gelmė pelnė tūkstančių seminarų dalyvių meilę ir pripažinimą. Kvėpavimo terapija yra vienareikšmiška Dalios Beatos gyvenimo misija. Individualios kvėpavimo terapijos konsultacijos suaugusiems, vaikams, sąmoningo kvėpavimo seminarai Lietuvoje ir užsienyje, įsteigta Kvėpavimo terapijos mokykla, kurioje rengiami kvėpavimo terapijos specialistai, organizuojamos piligriminės kelionės į Indiją, Tibetą, nesavanaudiška dvasinių knygų leidyba, maldos ir mantrų popietės, vedinės kultūros bei filosofijos studijos ir žinių perdavimas seminarų metu, internetiniai seminarai, įvairios socialinės akcijos bei kelionės - toli gražu dar ne visos Dalios Beatos Kasmauskaitės veiklos.

www.kvepavimoterapija.lt
Video kanalas: youtube.com/user/daliabeata