KOVO 10-13 D. - KVĖPAVIMO TERAPIJOS PAGRINDŲ KURSAS PRADEDANTIEMS, teorija ir praktika nuotoliniu būdu

KOVO 10-13 D. - KVĖPAVIMO TERAPIJOS PAGRINDŲ KURSAS PRADEDANTIEMS, teorija ir praktika nuotoliniu būdu

KVĖPAVIMO TERAPIJOS PAGRINDŲ KURSAS PRADEDANTIEMS, teorija ir praktika nuotoliniu būdu su Dalia Beata Kasmauskaite! Šiuose mokymuose gali dalyvauti visi norintys.

Bus dėstoma teorinė Kvėpavimo terapijos pagrindų mokymosi medžiaga ir demonstruojami įvairūs kvėpavimo terapijos pratimai.

Praeikite Kvėpavimo terapijos pagrindų kursą namuose su Dalia Beata Kasmauskaite!

Kvėpavimo seminarai vyks realiu laiku gyvai per Skype. Mokymų metu kiekvienam dalyviui yra užtikrinamas mokytojos dėmesys, gera mokymų kokybė, atgalinis ryšys. Nesant galimybės stebėti tiesiogiai, dalyviams video įrašai liks neribotam žiūrėjimui.

Kvėpavimo terapijos pagrindų kursą sudarys trys užsiėmimai:

Kovo 10 d. 19:00 - 20.30 val.
Kovo 11 d. 19:00 - 20.30 val.
Kovo 13 d. 19:00 - 20.30 val.

KUO ŠIS KVĖPAVIMO TERAPIJOS PAGRINDŲ KURSAS NAUDINGAS:

• Išmoksite kvėpavimo terapijos pagrindų, paprasto ir efektyvaus metodo, kurį galėsite savarankiškai naudoti psichologinei, emocinei ir fizinei savijautai pagerinti;
• Tai metodas atpalaiduoti protą ir mintis;
• Nurimti psichologiškai;
• Tai metodas visapusiškai pagerinti savo savijautą;
• Tai praktika pakylėti savo sąmoningumą ir susivokimą į naują lygmenį, kad vėl jaustis savimi, „grįžti į save“.

Kvėpavimo terapijos pagrindų kurso, kurį sudaro trys seminarai, kaina - 39 EUR.

Registracija el.p. info@kvepavimoterapija.lt

---

Mokymus veda – Dalia Beata Kasmauskaitė. VšĮ "Kvėpavimo terapijos centras" įkūrėja ir vadovė, kvėpavimo terapijos mokytoja, nuo 2008-ųjų metų vedanti kvėpavimo terapijos seminarus Lietuvoje ir užsienyje. Ji pasižymi išskirtiniu unikaliu gebėjimu iš žmogaus kvėpavimo "nuskaityti" informaciją apie patį žmogų, įžvelgti jo giliausias būsenas. Dalios Beatos profesionalumas, didžiulė dvasios jėga ir ypatingo subtilumo gelmė pelnė tūkstančių seminarų dalyvių meilę ir pripažinimą. Kvėpavimo terapija yra vienareikšmiška Dalios Beatos gyvenimo misija. Individualios kvėpavimo terapijos konsultacijos suaugusiems, vaikams, sąmoningo kvėpavimo seminarai Lietuvoje ir užsienyje, įsteigta Kvėpavimo terapijos mokykla, kurioje rengiami kvėpavimo terapijos specialistai, organizuojamos piligriminės kelionės į Indiją, Tibetą, nesavanaudiška dvasinių knygų leidyba, maldos ir mantrų popietės, vedinės kultūros bei filosofijos studijos ir žinių perdavimas seminarų metu, internetiniai seminarai, įvairios socialinės akcijos bei kelionės - toli gražu dar ne visos Dalios Beatos Kasmauskaitės veiklos.