Kvėpavimo Klubas - praktikuokite Kvėpavimo Terapiją internetu !

Kvėpavimo Klubas - praktikuokite Kvėpavimo Terapiją internetu !

Transformuojančių, Dalios Beatos Kasmauskaitės vedamų, praktinių Kvėpavimo terapijos seminarų įrašai!  

Užsisakykite svetainėje www.kvepavimoklubas.lt

Kaip pašalinti vidinius blokus ir grąžinti sau savęs tikro pojūtį?

Atraskite stebuklingą Kvėpavimo terapijos poveikį kartu su Kvėpavimo terapijos mokytoja, šios praktikos eksperte!

Kvėpavimo terapija taip, kaip moko Dalia Beata Kasmauskaitė - tai natūralus, minkštas ir efektyvus būdas kompleksiškai pagerinti savo gyvenimą. 

Teisingai atliekamos Kvėpavimo terapijos praktikos gali numalšinti skausmą, pašalinti nuolatinį nuovargį, pripildyti jus energija, suteikti įžvalgą reikiamą minutę.

Kvėpavimo sesijos įrašas, kuriame Dalia Beata Kasmauskaitė veda kvėpavimo terapijos užsiėmimą - tai kaip greitoji kvėpavimo pagalba nepriklausomai nuo to, ar jūs norite atsipalaiduoti ir pailsėti, ar paleisti skausmą ir įtampas, ar ieškote būdo pakylėti save į naują susivokimo, sąmoningumo lygį. Reguliariai praktikuojamas sąmoningas kvėpavimas gali padėti išspręsti visa tai. Netgi 2-3 minučių kvėpavimo pratimas keičia būseną, todėl valandos kvėpavimo terapijos užsiėmimas - tai galingas instrumentas, savaitę kasdien žiūrint kvėpavimo užsiėmimų įrašus, dingsta priklausomybė kavai ! Aišku, kiekvienas žiūrintis seminarus turės savus rezultatus, bet rezultatai, kaip liudija praktika, yra aiškiai juntami, labai realūs ir pakankamai greiti.

UŽSISAKYKITE svetainėje WWW.KVEPAVIMOKLUBAS.LT

Ką gausite praktikuodami Dalios Beatos Kasmauskaitės vedamas Kvėpavimo terapijos praktikas?

• Pripildysite lengvumu, džiaugsmu ir vidinės laisvės pojūčiu;

• Atpalaiduosite kūną ir nuraminsite protą ir emocijas;

• Aktyvuosite stiprų energijos užtaisą, kuris taip padės šiuolaikiniame gyvenime;

• Atversite savo prote kūrybingų įžvalgų proveržį, pagerės intuicija;

• Pamiršite, kas yra peršalimo ligos, arba sirgsite jomis daug rečiau;

• Pašalinsite įkyrias, varginančias mintis;

• Pašalinsite netgi kai kuriuos skausmus kūne;

• Augs jūsų sąmoningumas, ateis kitas savęs, aplinkos suvokimas.

Kvėpavimo terapijos seminaro su Dalia Beata Kasmauskaite video įrašai padovanos jums daug Kvėpavimo terapijos pratimų ir technikų, kurie padės jums ilgus metus. Reguliarus autorinių praktikų atlikimas kartu su Kvėpavimo terapijos mokytoja ir šios praktikos eksperte padės jums išeiti į naują sveikatos, sąmoningumo, susivokimo lygį.

KVĖPAVIMO KLUBO ĮRAŠŲ AUTORĖ - DALIA BEATA KASMAUSKAITĖ:

"Aš mėgstu subtilų ir tikslų metodą darbe su kvėpavimu, kuomet kvėpavimu kaip lazeriu galima patekti į pačius giliausius žmogaus energosistemos sluoksnius. Tai primena neurochirurgiją: pamatyti, kur yra apsunkinta energijos tėkmė ir nukreipti kvėpavimą tiksliu kiekiu į tikslia vietą. Tokiu švelniu ir tiksliu veikimu įmanomas labai gilus rezultatas. Kartais tai, kas po to įvyksta, žmonės pavadina stebuklais". 

• Kvėpavimo terapijos seminarus ir individualias sesijas veda Lietuvoje ir kitose šalyse (Rusija, JAV, UK);

• 14 metų patirtis Kvėpavimo praktikose;

• Mokėsi pas garsiausius pasaulio Kvėpavimo praktikos mokytojus - Leonardą Orą, Dan Brule, Sondra Ray, Heike Strombach;

• Dviejų knygų "Dalios Beatos užrašai" ir "Dvasinio kvėpavimo subtilybės I knyga" autorė;

• Penkis metus vedė labdaringą projektą "Kvėpuok, Lietuva", kurio metu Kvėpavimo terapijos seminaruose su įėjimu už auką dalyvaudavo iki 800 žmonių kasmet

• Veža savo mokinių grupes piligriminiais maršrutais į Indiją (Babadži ašramai) ir Tibetą (Kora aplink Kailašo kalną).

• Studijuoja Vedines Žinias iš O.G. Torsunov, O.D. Suncov, A. Chakimov ir kt. Vedinių Žinių nešėjų.

INTERNETINIŲ SEMINARŲ DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:

Dalia pravedė labai "kietą" seminarą. Dabar būsena - prisipildymo, švelnumo ir meilės. Kažką tokio paleidau, aš atsilaisvinau ir tapau didesnė ! Aš labai noriu dirbti su Dalia ir toliau. Tie supratimai, kuriuos Dalia šiandien man padėjo iš naujo suvokti, aš pamačiau juos iš naujo ir pamačiau kai kuriuos momentus, kurie buvo akivaizdūs, bet aš jų lig tol nemačiau. Patiko, kaip Dalia per atstumą jaučia auditoriją. Tai įspūdinga!

Labai stiprus seminaro momentas buvo - apie paleidimą tik to, ką mes galime paleisti. Tai davė galimybę giliai atsipalaiduoti ir panirti į savo vidinę erdvę. Supratau, kad iš jos lengva vėl grįžti į proto bla bla, ir kad joje likti - iš tiesų reikia dirbti su kvėpavimu labai subtiliai ir švelniai.

Dar man labai patinka būti toje erdvėje išplėstos sąmonės būsenos, erdvėje, kuri lengvai, jeigu žinai kaip, pasiekiama su kvėpavimo pagalba, o su Dalia tai labai lengvai gaunasi. Taip lengvai ir minkštai, praktiškai be pastangų, aš retai su kuo pasiekdavau tokias gilias būsenas pergyvenant save ir savo tikrąją gilią prigimtį. Dėkoju, Dalia !!!

Šiandien internetinio seminaro metu vyko kai kas stebuklingo ! Aš sužavėta ! Jausmas apvalymo visos erdvės aplink mane ir prisipildymo energija. Aš gavau pilną atsipalaidavimą seminaro procese ! Man labai patiko, kaip Dalia šiandien apibūdino pačias technikas. Tarsi kažkokia stebuklinga kvėpavimo šalis, ir mes ten keliaujame ! Labai labai !!! Paskutinė praktika buvo ypač ! Po kelių frazių aš jau juokiausi ir buvo vis didesnis ir didesnis prisipildymas laime !!! Dėkoju labai už šią valandą !

Šiandien aš dalyvavau internetiniame seminare "Kvėpavimo valanda su Dalia Beata”. Svarbiausia, kas vyksta su manimi šiuose Dalios seminaruose yra tai, kad aš praleidžiu pilname susivokime tą valandą laiko. Tai pilnas buvimas čia ir dabar, gilus panirimas į save, per dėmesį kūnui ir kvėpavimui, su Dalios vedimu ir nukreipimu, tai tiek vertinga, naudinga, transformuojančiai veikia, kad aš galiu tikrai pasakyti, kad tai vienos iš vertingiausių mano gyvenimo minučių.