KOVO 2-5 D. ŽUVYČIAI Kvėpavimo terapijos/ Rebefingo/ Dvasinio kvėpavimo specialistų mokymai I dalis

KOVO 2-5 D. ŽUVYČIAI Kvėpavimo terapijos/ Rebefingo/ Dvasinio kvėpavimo specialistų mokymai I dalis


Registracija ir informacija: el.p. info@kvepavimoterapija.lt, tel. 8-678-28255.
Norintiems dalyvauti mokymuose, bus atsiųsta anketa su klausimais. Atsakius į klausimus, bus sprendžiama dėl dalyvavimo mokymuose.
Dėmesio - mokymuose gali dalyvauti ir nesiekiantys tapti kvėpavimo terapijos profesionalu, bet siekiantys tiesiog žengti didelį žingsnį savo dvasiniame augime.
2017 m. Kovo 2 d. prasideda 2017 m. Kvėpavimo terapijos / Rebefingo / Dvasinio Kvėpavimo specialistų ruošimo vienerių metų programa.
I dalies (4 dienų) kaina - 270 EUR, įskaitant mokymus, nakvynę ir ajurvedinį maitinimą 3k.
Visą programą sudaro keturios mokymų dalys:
I dalies mokymai vyks kovo 2- 5 d.d.,
II dalies mokymai vyks gegužės 26-29 d.d.,
III dalies mokymai vyks rugsėjo 30 - spalio 3 d.d.
IV dalies mokymai ir sertifikacija vyks lapkričio 11-14 d.d.
Mokymuose dalyvauti gali ir nesiekiantys tapti rebeferiu / kvėpavimo terapijos profesionalu.
Tai galimybė žengti didelį žingsnį savo dvasiniame augime, išskleidžiant žmogiškąjį kūrybinį ir dvasinį potencialą.
Tai galimybė atrasti savo pašaukimą, įsigyti naują profesiją, skirtą tarnavimui žmonėms, Dvasinės Šviesos skleidimui žmonių gyvenimuose.
Šiame pasaulyje mes visi esame tam, kad išmoktume tarnauti vieni kitiems.
O šie mokymai - be jokios abejonės, tai galimybė išmokti, įvaldyti nuostabiausią pagalbos kitiems būdą, kuris gali tapti ir Jūsų profesija, pašaukimu !
Nemažai metų buvau palaiminta vesti kvėpavimo seminarus daugelyje miestų Lietuvoje ir užsienyje. Mano palinkėjimas ir šių mokymų idėja - te kiekviename Lietuvos mieste bus darbo su kvėpavimu specialistai, savo gimtoje vietovėje atveriantys kelią Dvasios Šviesai į žmogaus gyvenimą kvėpavimo pagalba ! Tai taip reikalinga žmonėms.
Kviečiu perduoti šią žinią taip pat Jūsų artimiesiems ir draugams, gyvenantiems užsienyje. Man rašo užsienyje gyvenantys lietuviai, prašydami atvykti pravesti seminarą, ir pasakodami apie tai, kaip to reikia užsienyje gyvenantiems tautiečiams. Išmokę šios technikos jie galės tai padaryti ir patys !

Šios programos tikslai:

- Ši programa yra skirta pažadinti ir išlaisvinti vidinį potencialą, talentus ir gebėjimus, kad skleisti tikrumą, meilę, ramybę, Dvasinę Šviesą savo gyvenime ir aplinkoje.
- Ši programa skirta mokymuisi gydymo kvėpavimu meno per giluminį atpalaidavimą, naudojant kvėpavimą kaip instrumentą.
- Ši programa yra skirta tiems, kurie nori išmokti, pagilinti arba išplėsti savo žinias ir įgūdžius kvėpavimo metodų naudojime asmenybiniam augimui ir dvasiniam tobulėjimui, sveikatinimui, harmoningiems pokyčiams gyvenime.
Tai bus apie 30 % teorijos ir 70 % praktikos.
Programa, per tiesioginį patyrimą, orientuota į suvokimą tos galios ir potencialo, kurį atveria sąmoningumas kvėpavime ir sąmoningas kvėpavimas.
Kursas apima namų studijas ir praktiką, ataskaitas žodžiu ir raštu, individualų ir grupinį darbą.
Individualių kvėpavimo sesijų vedimo praktika bus tyrinėjama išsamiai, užtikrinant, kad Jūs įgysite pakankamai žinių, įgūdžių ir patirties, kad galėtumėte praktikuoti patys ir mokyti kitus asmeniškai arba profesionaliai efektyvios kvėpavimo praktikos.
Tiems, kurie jau dirba gydymo terapeutais, ši programa leis įgyti unikalius pažengusių įgūdžius kvėpavimo praktikoje, kad juos vėliau galėtumėte taikyti savo praktikoje.
Baigus Jūs turėsite įgiję įgūdžius ir kvalifikaciją instruktuoti ir vesti kitus jų kvėpavimo procesuose ir gebėsite vesti sau sesijas be instruktoriaus pagalbos.
Be to, gilus praktinių įgūdžių apie sąmoningą kvėpavimą mokymasis suteikia galimybę išplėtoti asmenines savybes, kurios yra būtinos kiekvieno fizinei, emocinei, dvasinei, ir socialinei gerovei - įžvalgą ir intuiciją, energingumą ir gyvybingumą, atjautą ir tikrumą, taiką ir drąsą, laisvę, saugumą ir kt.

Pagrindiniai reikalavimai siekiantiems kvėpavimo terapijos specialisto sertifikacijos:
- dalyvavimas keturiose mokymų dalyse;
- praeiti 5 individualias kvėpavimo sesijas su Dalia Beata Kasmauskaite;
- savaranki praktika - vesti Kvėpavimo dienoraštį/užrašus su aprašymais (ne mažiau kaip tris mėnesius);
- kasdieną praktikuoti kvėpavimą (ne mažiau kaip tris mėnesius);
- besimokančiųjų bendradarbiavimas, apsikeitimas sesijomis ir susitikimai;
- darbas su klientais: pravesti po 5 individualias sesijas 10 žmonių arba pravesti po 10 individualių sesijų 5 žmonėms.